Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Blondi Krasniqi - Live 2021 MELINDA - MEKATARE 2021 Labinot Rexha - Dhoma 2 me 2 2021 Genc Prelvukaj - Mungon (Omaja Sound Remix) 2021 Buraku - Parameno (Gezuar 2021) Blerona Bytyqi - Kenge Kanagjegji 2021 Aida Doci - Tallava dhe kenge Dasmash 2021 Ylli Demaj - Fluturo bilbil perpjete (Gezuar 2021) Xheta - Aman Aman x E Omla Dashni (Gezuar 2021) NEGO - KARMA 2021 Motrat Bujari - Dashnija e Zemres 2021 Govi Reka - Boll e mire ma shtrove shtratin (Gezuar 2021) GEASYMAJK - Hajde te Baba 2021 Dhurata Dora - Harrom 2021 BUTRINT IMERI - PHANTOM 2021 Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam 2021 LETA - Une kollaj zemren se fal 2021 Kaltrina Selimi ft. Albani Mehmeti - Hajde dashni (Gezuar 2021) Gili Edona Llalloshi Ganja - Komandant Gruja (GEZUAR 2021) Flora Gashi - Kush i preu shqiptart nKabash 2021 Merita Latifi ft. Xhela - Na dojn 2021 Luljeta Shala ft. Taulant Bajraliu - Potpuri 2021 Labinot Tahiri (Labi) - Fjalet e Qiririt (Gezuar 2021) Elizabeta Marku - Kush asht i ri hop ne Valle 2020 Argjenda Doci - Nata e Kanes, Kanagjegji 2021 MOSSI - HASHISH BAKSHISH 2020 Lyric Master - Faleminderit 2021 Irkenc Hyka - Asaj 2020 Binjaket Ismajli - Me fat 2021 Shkumbini ft. Ezo - Mos po te dhemb dikah o shpirt ERO - Dashni 2020 Astrit Mulaj - Ti je pa zemer (Gezuar 2021) Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic (2021) Sabri Fejzullahu - Gurbetqar Xhela - Binjaket Ismajli - Her me t mir her me tkeq 2021 Genc Prelvukaj - Mungon Capital T - Fjalt e Nanes Taulant Bajraliu - Keq Hyseni Stresi x Finem x Solo - Per Veti 2020 Alkan Gashi - Dj Cimi - Ajo Nuk Do ESTTO - Me Fal Granit Ismajli - Ani Ani Gold AG - Tornado Mihrije Braha - Naim Abazi - Je e re jam i ri (2021) Granit Ismajli - Ani Ani Gold AG - Tornado ESTTO - Me Fal Fifi - Ninullë dashurie ZUNA - 1 STUNDE 2020 Rroni - Baby