Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

02.Cka u ba sante me ty 01.Luje vallen sonte ti Hekuran Prenaj - VALLE 08Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 07.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 06.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 05.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 04.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 03.Gazi - Valle dasmash ( Saksafon) 02.Gazi - Valle dasmash ( Saksafon) 01.Gazi - Valle dasmash ( Saksafon) Ganimete Asllani - Dasma Jone Ka Fillu-2009 Sunaj Saraqi dhe Vera Oruqi - Hajde nuse 2013 Kujtim Aliu - Zemer zemer 2013 Florim Nuhaj - Na vjen dita edhe neve 2013 Fahrije Zogaj - Po knojna me def 2013 Fahrije Zogaj - Jena motra kallabllak 2013 Fahrije Zogaj - I ka kjo lulia syte e zi 2013 Bekim Deari - Me isharet 2013 Bashkim Spahiu - Oj dora me kan 2013 Aziz Murati - Fluturoj Dalldyshja 2013 Arjeta Vllasa - Sonte kemi dasem 2013 Arjeta Vllasa - Ball per ball 2013 Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash me Defa 2013 Adriatik Asllani - Kenge Dasmash 2013 Teuta Selimi - Veq me keng e valle o shok taksim Teuta Selimi - Pi raki Teuta Selimi - Nje dit heret,e kadal dal aman aman-made in la luna 2007 Teuta Selimi - Mihane,javash historie Muharrem Ameti 26 Valbona - Cke more cuno Muharrem Ameti - Le le lej Muharrem Ameti - Jasha jasha Muharrem Ameti - Guci Guci 08.Muharrem Ahmeti - Vajza me sy te shkruar 07.Muharrem Ahmeti - Tallava 05.Muharrem Ahmeti - Mihone Muhameti - Thrret prizreni mori Shkoder Muhameti - Po i vjen era arshikie Muhameti - Per visarin histori ritem Muhameti - Per aden djlulimix me defa Muhameti - Me defa do ti kallim fitilat Muhameti - Kanga e zagrebit Muhameti - Histori javash Muhameti - E do vazhdojme aman aman Muhamet Sejdiu - Tan me rend aman aman Muhamet Sejdiu - Me defa fitilat,historie Mimoza Shkodra - Tallava javash javash Meda Live - Hajde luj o shpirti jem Luli-Tallava per Llozan e per Geneve