Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Valle Dasmash - Bum 3 Valle Dasmash - Bum 2 Valle Dasmash - Bum 1 Valle Dasmash - Bombastike 9 Valle Dasmash - Bombastike 8 Valle Dasmash - Bombastike 7 Valle Dasmash - Bombastike 6 Valle Dasmash - Bombastike 5 Valle Dasmash - Bombastike 4 Valle Dasmash - Bombastike 3 Valle Dasmash - Bombastike 2 Valle Dasmash - Bombastike 1 Mahmut Ferati Meda Shkurte Fejza Motrat Mustafa - Valle Potpuri 2008 vol 2 10.Kalle tallava 09.Era po fryn 08.Nje dit e dielle me takove 07.Hajde hajde sonte knojna 06.Kalle Kalle krejt 05.Kush po qet allti pa ndal 04.Kush ta blejti oren e dores 03.Moj e mira Synin e zi 02.Cka u ba sante me ty 01.Luje vallen sonte ti Hekuran Prenaj - VALLE 08Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 07.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 06.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 05.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 04.Gazi - Valle Dasmash (Saksafon) 03.Gazi - Valle dasmash ( Saksafon) 02.Gazi - Valle dasmash ( Saksafon) 01.Gazi - Valle dasmash ( Saksafon) Ganimete Asllani - Dasma Jone Ka Fillu-2009 Sunaj Saraqi dhe Vera Oruqi - Hajde nuse 2013 Kujtim Aliu - Zemer zemer 2013 Florim Nuhaj - Na vjen dita edhe neve 2013 Fahrije Zogaj - Po knojna me def 2013 Fahrije Zogaj - Jena motra kallabllak 2013 Fahrije Zogaj - I ka kjo lulia syte e zi 2013 Bekim Deari - Me isharet 2013 Bashkim Spahiu - Oj dora me kan 2013 Aziz Murati - Fluturoj Dalldyshja 2013 Arjeta Vllasa - Sonte kemi dasem 2013 Arjeta Vllasa - Ball per ball 2013 Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash me Defa 2013 Adriatik Asllani - Kenge Dasmash 2013 Teuta Selimi - Veq me keng e valle o shok taksim Teuta Selimi - Pi raki Teuta Selimi - Nje dit heret,e kadal dal aman aman-made in la luna 2007