Egzona dhe Valmire Qoti - Po vjen nusja mashalla 2013.mp3
Kënga Egzona dhe Valmire Qoti - Po vjen nusja mashalla 2013.mp3
Hit Ndëgjuar 139
Të Shkarkuar 139
Data Publikuar 02/12/2021

Informata e këngës shqip