Egzona dhe Valmire Qoti - Me surle tupana 2013.mp3
Kënga Egzona dhe Valmire Qoti - Me surle tupana 2013.mp3
Hit Ndëgjuar 145
Të Shkarkuar 145
Data Publikuar 02/12/2021

Informata e këngës shqip