Ismeti x Shpetimi - Kenge per Sinan dhe Ali Jasharin
Kënga Ismeti x Shpetimi - Kenge per Sinan dhe Ali Jasharin
Hit Ndëgjuar 806
Të Shkarkuar 1,257

Informata e këngës shqip

Best-Ks.com Applikacion për Android.

Instalo ne Smartphonin e juaj!

Google Play