Motrat Mustafa x Blerona Bytyqi x Shkurte Fejza dhe Gresa - Kolazh
Kënga Motrat Mustafa x Blerona Bytyqi x Shkurte Fejza dhe Gresa - Kolazh
Hit Ndëgjuar 1,144
Të Shkarkuar 1,444

Informata e këngës shqip

Best-Ks.com Applikacion për Android.

Instalo ne Smartphonin e juaj!

Google Play