Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)
Kënga Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)
Hit Ndëgjuar 243
Të Shkarkuar 243
Data Publikuar 27/06/2022

Informata e këngës shqip