Zyber Avdiu ft Shemi Iliret - Prishtina dhe Shkupi
Kënga Zyber Avdiu ft Shemi Iliret - Prishtina dhe Shkupi
Hit Ndëgjuar 548
Të Shkarkuar 548
Data Publikuar 08/05/2021

Informata e këngës shqip