Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic (2021)
Kënga Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic (2021)
Hit Ndëgjuar 843
Të Shkarkuar 853
Data Publikuar 15/05/2021

Informata e këngës shqip