Ylli ft. Albani Leotrimi dhe Kola - Potpuri 2018
Kënga Ylli ft. Albani Leotrimi dhe Kola - Potpuri 2018
Hit Ndëgjuar 1,818
Të Shkarkuar 1,892

Informata e këngës shqip

Best-Ks.com Applikacion për Android.

Instalo ne Smartphonin e juaj!

Google Play