Sunaj Saraqi dhe Vera Oruqi - Hajde nuse 2013
Kënga Sunaj Saraqi dhe Vera Oruqi - Hajde nuse 2013
Hit Ndëgjuar 29
Të Shkarkuar 29
Data Publikuar 18/04/2021

Informata e këngës shqip