05 Vellezir Gashi - Deshmorve Muj Krasniqi Dhe Beqir Sefa 2013.mp3
Kënga 05 Vellezir Gashi - Deshmorve Muj Krasniqi Dhe Beqir Sefa 2013.mp3
Hit Ndëgjuar 119
Të Shkarkuar 119
Data Publikuar 28/11/2021

Informata e këngës shqip